Hakkımızda

Kurumsal

Bodur İzolasyon ve Süs Havuzları olarak sektördeki 30 yıllık tecrübemizle yaptığımız işin daima en iyisini hedefledik ve bu hedefimiz doğrultusunda asla kaliteden ödün vermedik. Bodur İzolasyon ve Süs Havuzları olarak uygulamalarımızda Avrupa standartlarını yakalamanın sadece işçilik kalitesiyle olmayacağının bilincinde olup kullandığımız hammadde ve makine ekipmanlarımızın alanında lider konumda olan yerli üretim ve Avrupanın çeşitli ülkelerinden ithal hammadde ve makine ekipman kullanmaktayız. Firmamız bünyesinde günümüz itibariyle tüm teknolojik aletlerimiz mevcuttur. Teknolojiyi yakından takip ederek her zaman en kaliteli işçiliği müşterilerimize sunmaktayız. Milli ekonomimize destek ve çevreye duyulan hassasiyetten dolayı Bodur İzolasyon ve Süs Havuzları kullandığı tüm malzemelerde ürünlerini dikkatli seçerek çevremize olan bilincimizi sürdürmemizi sağlamaktayız.

Misyonumuz

Yalıtım ve Havuz sektöründe, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak Ar-Ge araştırmaları ile geliştirdiği ürünleriyle ülke ve dünya ekonomisine katkıda bulunan, çevreye duyarlı, çalışanlarının sağlık ve iş güvenliğini eğitimlerle ön planda tutan, içinde bulunduğu sektöre değer katıp yön veren öncü bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

Evrensel pazarda, koşulsuz müşteri memnuniyetini amaç edinerek, uluslararası standartlarda ve kalitede üretim yapan, hizmet veren, yalıtım ve havuz sektörünün öncü ve güçlü firması olmaktır.

Kalite Politikamız